Военно-морская коллекция
Сьогодні, 28 листопада, чорноморський флот росії вперше за кілька днів вивів у море надводний корабель - ракетоносець. Це свідчить про посилення загрози ракетних ударів для по Одеській області.
Флот 67 днiв тому 4174
22 листопада у Чорному морі немає російських ракетних кораблів. Тому тимчасово загрози ракетних ударів з моря для Одеси та інших міст України немає.
Флот 73 днi тому 4316
Обидві основні бази чорноморського флоту росії опинилися під постійною загрозою неминучого удару з боку українського флоту - і Севастополь, і Новоросійськ. Доповідаємо поточне становище у Чорному морі та можливість загрози для Одеси від росіян з моря.
Флот 74 днi тому 4767
Поточна оперативна ситуація у Чорному морі: Одесі та іншим містам України 20 листопада загрожує обстрілами всього один підводний човен з ракетами зі всього складу російського чорноморського флоту.
Флот 75 днiв тому 4086
До британського порту Портсмут прийшов найновіший американський авіаносець, на якому піднято прапор України.
Флот 78 днiв тому 3928
Аналізуємо наявне становище російського чорноморського флоту та 5 варіантів його подальшої долі, які всі ведуть до загибелі чи капітуляції.
надійне джерело  |  Флот 78 днiв тому 4160
Під час масових ракетних обстрілів України чорноморський флот росії задіяв всі свої можливі ударні сили. Після цього активність росіян у морі значно зменшилася.
Флот 79 днiв тому 3889
Загальна кількість російських кораблів у Чорному морі 13 листопада дещо зменшилася, але все одно залишається на чергуванні один ракетний корабель. Загроза обстрілів для Одеси зведена до мінімуму.
Война 82 днi тому 2533
Де можна побачити російський флот 12 листопада та як він може загрожувати Одесі? Як Україна спробує дати асиметричну відповідь чорноморському флоту росії.
надійне джерело  |  Война 83 днi тому 3607
11 листопада Одесі та іншим містам України можуть загрожувати обстрілами два російські ракетні кораблі.
Война 84 днi тому 2761
Станом на 9 листопада у Чорному морі вже більше доби немає жодного ракетного корабля російського флоту, який становив би загрозу для Одеси.
Война 86 днiв тому 1941
Ми продовжуємо досліджувати діяльність російського флоту та можливість його загрози з Чорного та Середземного морів для Одеси та інших міст України.
надійне джерело  |  Война 87 днiв тому 4598
Показуємо щось дуже цікаве - як стоять пошкоджені фрегати "Адмирал Макаров" та "Адмирал Эссен" у Севастополі на ремонті та, як звичайно, аналізуємо дії російського флоту та його можливість загрожувати Одесі.
надійне джерело  |  Война 92 днi тому 4750
Станом на 2 листопада ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України загрожує лише один російський корабель у морі. Загальний ж стан чорноморського флоту у росіян просто жалюгідний.
Война 93 днi тому 2682
1 листопада у Чорному морі вперше за кілька місяців не зафіксованого жодного ракетного корабля російського флоту, який міг би загрожувати Одесі ракетним обстрілом.
Война 94 днi тому 3906
Вже можна побачити, як виглядає російський фрегат "Адмирал Макаров" після завданих йому пошкоджень під час удару безпілотниками по Севастополю 29 жовтня.
Война 94 днi тому 6631
Задля безпеки судноплавства у напрямку портів Одеса, Чорноморськ і Південний Туреччина, США та деякі держави Європи готові задіяти військову силу і вже збільшують свою військово-морську присутність у Чорному та Середземному морях.
Война 94 днi тому 2819
В ефірі телеканалу "Перший Міський. Одеса" підвели підсумки удару по флоту росії у Севастополі та проаналізували наслідки цього, в тому числі для Одеси.
надійне джерело  |  Война 95 днiв тому 3008
Для Одеси та інших міст України зберігається загроза ракетних обстрілів з російських військових кораблів навіть після пошкодження фрегата "Адмирал Макаров".
Война 95 днiв тому 2758
Давайте проаналізуємо як саме і чим було завдано удару по російській головній базі чорноморського флоту - Севастополю та які кораблі було уражено.
надійне джерело  |  Война 96 днiв тому 5827
29 жовтня російський флот дещо зменшив свої ударні сили, які загрожують Одесі ракетними обстрілами.
Война 97 днiв тому 3505
Станом на 28 жовтня росіяни збільшили кількість ракетних кораблів у складі загрожуючого Одесі обстрілами оперативного з'єднання.
Война 98 днiв тому 2013
Чорноморський флот росії розпочав підготовку до повного відступу з Севастополя та Криму взагалі. Лише у якості невеликої передової бази залишать Балаклаву.
Война 100 днiв тому 3690
24 жовтня у складі оперативного з'єднання чорноморського флоту росії перебуває два ракетні кораблі, які загрожують обстрілом Одесі та іншим містам України.
Война 102 днi тому 2417
Протягом дня 22 жовтня російський флот завдав ракетного удару по Одеській області та збільшив число ракетних кораблів у Чорному морі.
Война 104 днi тому 3772