Город

11:10
Для тих, хто бачив сонячну Американську Флориду на телевізорі, є унікальний шанс побувати там особисто. У цьому допоможе нова розробка Lucksome "Об'єднані стеки грошей Маямі". І, з першого погляду може здатися, що гра виглядає як будь-яка класика, але більш детальне знайомство спростує це враження.
17:22
Це жвава гра з мультяшним стилем та купою веселої анімації персонажів. Японські борці можуть утворити виграшні комбінації, вартістю до х25 000 зробленої ставки у слот-машині. Сумоїсти накладаються один на одного, щоб створити стопки символів-джокерів з множниками, які рухаються по 5 барабанах. Інші барабани відновлюють спіни, поки виграшні комбінації створюються впродовж дії цієї функції. Сумо на швидкісному човні є зіркою фантастичного раунду фріспінів. Плавці, вейкбордисти та гарпунери додають множники та грошові значення під час цього раунду. Гравцям доступна ще одна функція фріспінів, коли стопки сумо залишаються активними протягом всього раунду.
15:44
Вы абсолютно правильно указали на важность правильного выбора металлических дверей, учитывая их ценовой сегмент, качество и сферу использования. Давайте более подробно рассмотрим различные типы металлических дверей и их области применения.
12:18
Офлайн-мережа національного маркетплейсу АЛЛО продовжує не лише відновлюватися, а й оновлюватися. 18 серпня після переформатування та ремонту відчинив двері магазин АЛЛО в центрі Одеси за адресою: площа Старосінна, 1, 2/3.
13:45
В районі площі Толбухіна в Одесі сталася аварія на водопроводі.
17:42
За даними сайту Освіта.ua і підсумків національного мультипредметного тесту складений рейтинг одеських шкіл та інших середніх навчальних закладів, як міських шкіл і ліцеїв, так і коледжів, училищ і приватних шкіл. В нього увійшло 155 навчальних закладів.
17:35
Битумная черепица имеет существенные структурные отличия от большинства кровельных материалов. Она не боится гниения, ржавчины, способна выдерживать порывы ветра, не рвётся и не протекает. Служит тоже очень длительный период - в зависимости от эксплуатационных характеристик срок может быть от 10 до 60 лет.
11:20
В казино Вулкан пропонується грати на реальні гроші в автомати, покер та рулетку відомих розробників. В клубі доступні бонуси, діє програма лояльності
16:41
Правильний термометр - це прилад для вимірювання температури, який має високу точність та надійність. Основна вимога до правильного термометра - це здатність точно вимірювати температуру з мінімальною похибкою.
13:55
При работе с цифровыми активами часто требуется большая гибкость выбора условий покупки или продажи.
13:10
То, без чего не получится выучить ни один язык в мире, — это алфавит. Без базового понимания того, как называются, произносятся, с чем сочетаются буквы, невозможно правильно разговаривать, а читать и писать — тем более. В английском языке важно выучить транскрипцию алфавита. Это фонетические символы, с помощью которых можно понять, как правильно произносить звук. В английском языке таких, которые читаются совсем не так, как пишутся, очень много.
11:54
64 тисячі учнів підуть в цьому році у 121 школу, а 6 тисяч дітей будуть ходити у 136 дитячих садочків. Це більш як 60% дітей, які зараз проживають в Одесі та навчаються.
11:21
Все предприниматели, которые работают в онлайн-бизнесе, сталкиваются с высокой конкуренцией в Сети. Поэтому им приходится искать пути, как выделиться среди других компаний и как привлечь новых клиентов.
16:50
Одеська міська рада ухвалила виділити 25,5 млн. гривень на створення єдиної системи екстрених сповіщень про загрози - повітряні тривоги та інші сповіщення.
14:10
Агенція АРМА планує знайти для Одеського НПЗ державного управителя.
09:18
Яичники вырабатывают половые гормоны, а также в них хранятся фолликулы, часть из которых превращается в яйцеклетки. Со временем функция яичников всегда угасает — это и есть менопауза, которая обычно происходит к 50 годам.
13:40
21 серпня синоптики зафіксували в Одесі температурний рекорд. Минулий рекорд з літньої спеки був у 2006 році.
12:25
Начиная изучать английский язык, вы обязательно столкнетесь с такими аббревиатурами, как AM и PM. Они используются для обозначения временного периода в 12-часовой системе.
19:30
В Одесі закривають найбільший у місті центр допомоги вимушеним переселенцям.
13:24
Майже всі школи в Одесі, тобто 90% середніх навчальних закладів, розпочнуть навчальний рік у змішаному очно-дистанційному форматі.
14:15
В Одесі офіційно відкрили пляжі для купання у Чорному морі. У місті вже діють шість зон для купання та оздоровлення.
10:05
Трансферное окно в европейском футболе продлится до конца лета.
16:26
Прокуратура відпрацювала повернення через довге розслідування і судовий процес великої ділянки землі на території санаторію імені Горького.
11:54
4 серпня на сесії Одеської міськради перерозподілили кошти міського бюджету - збільшили воєнні видатки на більш як 268 мільйонів гривень за рахунок скорочення витрат на міські та інфраструктурні проекти.
14:32
Міська влада Одеси планує за кошти міського бюджету та державного бюджету збудувати велику ділянку водопроводу - фактично для приватної компанії, яка контролює одеський водопровід.