В Одесі внаслідок атаки дронів 2 березня загинуло 12 людей

Воскресенье, 3 марта 2024, 20:56
Влучення дрону-камікадзе у 9-поверховий житловий будинок, запущеного росіянами у ніч на 2 березня, забрало життя 12 людей.
В Одесі внаслідок атаки дронів 2 березня загинуло 12 людей

Аж надвечір 3 березня було завершено пошуково-рятувальну операцію на місці влучення російського дрону-камікадзе у 9-поверховий житловий будинок у житловому масиві Котовського.

"Внаслідок влучання російського дрону в багатоповерхівку загинуло 12 людей, пʼятеро з них - діти: 4-місячний Тимофій, 7-місячна Ліза, 3-річний Марк, 8-річна Злата та Сергійчик, якому в липні мало виповнитися 10 років." - зазначив голова Одеської ОВА Олег Кіпер.

Зруйнована частина дев'ятиповерхового будинку, за попередніми даними, озвученими Олегом Кіпером, не підлягає відновленню. "Можливо буде зроблено стінку, яка зміцнить, забезпечить, щоб далі конструкція не мала ні руху, ні пошкоджень, щоб вона була в безпечному стані. Це попередня інформація", - зазначив Кіпер.

Нагадаємо, вночі 2 березня один з восьми російських дронів камікадзе, що атакували Одесу, влучив у 9-поверховий житловий будинок. Був дрон в цей момент вже підбитий чи не був - у кінцевому результаті вже неважливо. Але у останні моменти перед влученням ППО вже не відпрацьовувало по цьому дрону, щоб його уламки у разі збиття над житловою забудовою не призвели до падіння саме на житлові будинки. Втім, дрон все одно влучив у будинок, причому характер влучення, що супроводжувалося вимкненням двигуна і переходом з горизонтального польоту з маневрами на пікірування, цілком однозначно вказує на те, що росіяни націлили цей дрон саме на житловий будинок.

Внаслідок влучення і штатної детонації боєголовки дрону у будинку повністю зруйнована одна з секцій, розташована у торцевій частині. 18 квартир більше не існують.

У відео - аналіз ситуації станом приблизно на 12 годину дня 2 березня.

comments powered by HyperComments