На парад у столиці московії зміг виїхати лише один танк (ВІДЕО)

Вторник, 9 мая 2023, 15:11
Військовий парад на столиці московії 9 травня став справжньою ганьбою для московського диктатора путіна.
На парад у столиці московії зміг виїхати лише один танк (ВІДЕО)

9 травня на москві відбувся найкоротший військовий парад після 1945 року. Він тривав лише 45 хвилин - тому що військ майже не було. Як це відбувалося - у нашому епічному відео.

Більша частина присутніх на параді військових – курсанти та козацькі війська. Проходження регулярних військових частин у парадному строю не було - тому що більшість цих частин накшталт Таманської чи Кантемирівської дивізій знищені на фронті разом з технікою.

У параді взяло участь лише 51 одиниця техніки, з танків був лише один музейний Т-34. У 2021 році на параді було в 4 рази більше техніки, в тому числі найновіші зразки танків "Армата". Зараз же всі танки, окрім одного музейного, неспроможні, вочевидь, прийняти участь у параді через несправності або через те, що майже всі знищені на фронті.

Повітряну частину параду скасували, а пиня та гості шарахалися від будь-якого вибуху.  А втративши сотні літаків і вертольотів, росія просто не зможе виставити на парад навіть ескадрилью винищувачів з досвідченими пілотами.

Якщо минулого року 9 травня українці чекали, що путін оголосить мобілізацію на росії, заявить про застосування ядерної зброї чи оголосить офіційно війну - то зараз українці чекали успішної атаки українського безпілотника по параду. До речі, 9 травня на підльоті до Москви збили пару безпілотників.

comments powered by HyperComments