В Одесі суд передав до державного управління частину незаконно приватизованого санаторію

Четверг, 23 февраля 2023, 11:41
В Одесі суд передав до державного управління частину незаконно приватизованого санаторію

Судом накладено арешт на будівлі та споруди пам’ятки культурної спадщини місцевого значення площею 1284 м кв вартістю понад 130 млн гривень по вул. Французький бульвар, 85, в Одесі. Про це повідомили в прокуратурі Одеської області. 

За даними слідства, посадовими особами управління з майнових відносин Одеської обласної ради у липні 2015 року на аукціоні реалізовано будівлі та споруди вищезазначеної пам’ятки культурної спадщини за заниженою на понад 100 млн грн вартістю.

Мається на увазі частина санаторію імені Чкалова, на якій розташована напівзруйнована будівля старої оранжереї, яка як раз і була приватизована у той часЄ, коли майновими відносинами апарату обласної ради та обласної адміністрації фактично керував Михайло Шмушкович, який до осені 2015 року був головою обласної ради. Після цього частину санаторію здали в оренду структурам, наближеним до фактичного покупця при вказаній приватизації.

Детальніше про санаторій імені Чкалова - у нашій статті 2016 року та відеоогляді 2021 року.

Наразі з метою збереження економічної вартості нерухомого майна, будівлі та споруди пам’ятки передано Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА).

comments powered by HyperComments