В Одесі офіційно вшанували пам'ять загиблих у Другій світовій війні

8 травня в Одесі відбулася церемонія покладання квітів до пам'ятника Невідомому матросу на Алеї Слави в парку' Шевченка.
У цей день одесити висловлюють повагу та вдячність усім борцям із нацизмом, увічнюють пам’ять про загиблих воїнів і жертв найкривавішої і найжорстокішої в історії людства війни. Хоча зараз росіяни роблять все, щоб побити "антирекорди" нацистів і взяти ганебну "першість" у жорстокості під час своєї воєнної агресії проти України.
Під час Другої Світової Війни Україна була одним із основних театрів воєнних дій, місцем масштабних битв і найзапеклішого спротиву окупації. Це були бойові дії серпня 1939 р., коли Німеччина і Радянський Союз спільно розгромили та ліквідували Польщу. Потім у 1941-1944 рр. йшли бойові дії німецько-радянської війни.
Близько 7 мільйонів осіб було мобілізовано за роки війни з України до Червоної армії. Кожний другий із них загинув, а кожний другий із тих, хто залишився живим, отримав інвалідність.
Вигнання нацистських окупантів не принесло Україні свободи, а обернулося продовженням радянської окупації.
Внаслідок Другої світової війни Україна втратила понад вісім мільйонів українців та представників інших народів, які проживали на нашій землі.
.