Блок "Главные новости" справа

09:19
Вночі 16 серпня росіяни атакували безпілотниками-камікадзе типу "шахед" південь Одеської області, намагаючись зруйнувати інфраструктуру дунайських портів.
09:23
В ніч на 15 серпня росіяни завдали ракетного удару по деяким областям України.
14:34
9 серпня під Москвою стався потужний вибух на військовому підприємстві - Загорському оптико-механічному заводі.
11:38
Стало відомо, хто саме стоїть за вчорашнім загадковим викупом 50 танків Leopard 1, які були списані з армії Бельгії та стояли на складах.
09:33
Напередодні стало відомо про удари ЗСУ по відразу двом мостам, що ведуть до окупованого Криму. Це - один з елементів розпочатої блокади російських окупантів у Криму з метою змусити їх відступити звідти.
09:33
В ніч на 4 серпня у військово-морській базі Новоросійську був уражений морським дроном десантний корабель російського флоту. Також було завдано удару по Феодосії.
19:19
Підсумовуємо основні воєнні події за липень 2023 року. Це контрнаступ ЗСУ, це припинення зернових угод та масовані обстріли Одеси, Одеської області та багатьох інших міст України, це постачання нової зброї Україні та зовнішньополітичне фіаско путіна. Коротко про головне.
18:21
Дуже коротко аналізуємо ситуацію у Чорному морі після розриву зернових угод.
11:44
Показуємо, як саме був зруйнований Спасо-Преображенський собор в Одесі, який знищували двічі. Спочатку радянська влада у 1936 році, а згодом вже сучасна путінська росія у 2023-му.
12:22
В ніч на 23 липня росіяни завдали ще одного найпотужнішого ракетного удару по Одесі, випустивши 19 ракет різних типів, з яких лише 9 було збито. Інші 10 спричинили численні руйнування історичного центру міста.
19:32
У відповідь на російські обстріли Одеси, в тому числі портової інфраструктури у так званій трійці портів "Великої Одеси" та порушення росією своїх зобов'язань за зерновими домовленостями перед ООН та Туреччиною Україна завдала політичного удару у відповідь. Тепер російські порти у Чорному морі офіційно заблоковані.
16:28
Завершується червень 2023 року, який пройшов під знаком контрнаступу ЗСУ, повільного і успішного. Під знаком техногенно-екологічної катастрофи після підриву росіянами 6 червня Каховської ГЕС. Я тут бачу план Залужного, а також абсолютно безглуздий заколот пригожина, що показав всю нікчемність та недолугість російського режиму та особисто російського диктатора путіна. Коротко про головне.
09:47
З 23 червня з росії пішов просто шквал новин про дуже приємні для нас відносини між російськими силовими структурами, які дуже схожі на любовні стосунки жаби з гадюкою. Хто тут жаба, а хто гадюка - вирішуйте самі. Втім, що це таке, державний переворот, громадянська війна чи просто піар-постановка на фоні загальної поразки росії - ми поки що не знаємо.
16:31
Україна з самого початку війни знаходиться під дамокловим мечем ядерної загрози з боку росії.
11:09
Напередодні до Києва приїхала ціла делегація африканських президентів з так званим "мирним планом". І російський диктатор показав своє ставлення до африканських лідерів, яких він вважає своїми союзниками - він обстріляв їх ракетами.
11:01
Вчора я цілий день працював у Херсоні, і сьогодні також. Дуже плідно, частково під обстрілами. Що ж відбувається у місті? А також ми дізнаємося, хто є безпосереднім винуватцем знищення Каховської ГЕС, хоча це і так загалом відомо і потребувало лише фіксації моменту.
12:23
Оперативна обстановка: травень і початок червня 2023. Ми трохи зосередилися на деталях та не робили загальних оглядів подій війни росії проти українського народу. А за травень і перші дні червня відбулося дуже багато важливого, що загалом показує нам про стратегічний перелом у ході війни на користь України. Про все по порядку.
21:21
На росії постійно твердять, що хочуть "відсунути" подалі від себе кордони НАТО, що хочуть забезпечити собі "безпеку" тощо. Як досягає цього політика путіна? І що саме путін робить із росією? Маленький спойлер - путін росію ставить рачки..
09:29
Аналізуємо загальну оперативну ситуацію станом на початок квітня в контексті нічної атаки дронів на Одесу, ситуації у Чорному морі, положення на фронті та вірогідності контрнаступу ЗСУ.
12:25
Нещодавно на московщині, у Петербурзі, ліквідували російського пропагандиста Татарського. Чому, загалом, це не так важливо для України.
11:53
Що в Одесі сказав про контрнаступ міністр оборони, як йде постачання бронетехніки та авіації, яка є загроза для Одеси від російського флоту та що відбувається на фронті станом на 30 березня.
15:25
Редакція "Одеського Кур'єру" разом з благодійним фондом "Буджак Реліф" за останні місяці неодноразово побувала у містечку Снігурівка, яке з кінця березня по 10 листопада минулого року було окуповане росіянами.
12:22
Російський диктатор обманув весь світ загалом і лидера Китаю Сі Цзіньпіна з розміщенням ядерної зброї на території білорусі.
17:17
Дуже коротко висвітлюємо головні події війни України за свою незалежність та питання постачання їй озброєння.
18:59
В студії одеського телеканалу "Перший міський" обговорили деталі майбутнього українського контрнаступу, а також основні тенденції постачання Україні літаків, танків та іншої техніки.