Ракетний удар по Києву завдали росіяни (ВІДЕО)

Четвер, 21 березня 2024, 09:43
У ніч на 21 березня росіяни завдали ракетний удар по Україні, головною ціллю якого став Київ. Та цей удар для росіян став повним фіаско.
Ракетний удар по Києву завдали росіяни (ВІДЕО)

Незважаючи на певні успіхи, досягнуті позаминулої ночі під час удару безпілотників по російській авіабазі Енгельс, вже у ніч на 21 березня росіяни все ж таки завдали ракетний удар зі стратегчних бомбардувальників.

Після 1-ї години ночі було зафіксовано зліт 11 літаків Ту-95 - 9 з аеродрому Оленья аж під Мурманськом та 2 з того самого Енгельсу. Повітряна тривога через ракетну небезпеку була по всій Україні з 3:05 по 6:11 ранку.

Та насправді весь ракетний удар був зосереджений лише на Київ. Ті два бомбардувальники, що були з Енгельса - запускали ракети з того ж району, де злетіли. А інші 9 - запускали ракети вже після 4-ї ранку, перебуваючи над Каспійським морем. Саме звідти росіяни запускають ракети зі стратегічних бомбардувальників з двох причин - це район, недосяжний для української ППО та це район, де несправні ракети можуть просто впасти в море. А несправних ракет типу Х101 у росіян досить багато.

Всього росіяни запустили з бомбардувальників 29 ракет типу Х101, які заходили у повітряний простір України загалом з півночі.

Також вони запустили одну аеробалістичну ракету "Кинджал" - ймовірніше за все, з літака МіГ-31, а також одну балістичну ракету типу "Іскандер-М" чи північнокорейського виробництва.

Внаслідок успішної роботи ППО всі без винятку ракети були збиті - 31 ракета, в тому числі 29 крилатих типу Х101 та дві балістичних/аеробалістичних. Всі ракети збили на підступах до Києва.

Від падіння уламків ракет у Києві та околицях є певні руйнування та пошкодження, відомо про щонайменше 10 поранених. Зауважимо, що якби хоч одна ракета прорвалася до запланованої цілі - жертв та руйнувань було б набагато більше.

Також напередодні росіяни з літаків тактичної авіації випустили ракети типу Х59 на Харків, що призвело до руйнувань, пожежі та загибелі людей.

До речі, останній ракетний удар був аж 7 лютого, коли було запущено 44 ракети та 20 дронів типу "шахед", з яких було збито 29 ракет та 15 дронів - майже всі крилаті ракети та більшість дронів. Після цього аж на півтора місяці росіяни взяли паузу через дефіцит ракет у них, обмежуючись лише застосуванням дронів-камікадзе та точковими ракетними ударами.

 

comments powered by HyperComments