Вночі росіяни завдали повітряний удар - і отримали відповідь (ВІДЕО)

Вівторок, 12 березня 2024, 10:55
У ніч на 12 березня росіяни завдали комбінований повітряний удар, однією з цілей якого стала Одеська область. Ударів зазнали і росіяни.
Вночі росіяни завдали повітряний удар - і отримали відповідь (ВІДЕО)

Ще увечері 11 березня росіяни запустили ударні безпілотники типу "шахед" - всього у кількості 22 одиниць.

Вони летіли з південного напрямку через Миколаївську і Херсонську область загалом до центральних і західних областей України, де їх, в основному, і збили. 

Всього ППО змогла збити 17 дронів з 22 запущених.

Огляд подій минулої ночі у відеосюжеті.

Повітряна тривога в Одесі була з 21:10 по 23:30. Але дрони летіли "транзитом" від Миколаївської до Кіровоградської і Вінницької областей, безпосередньо на Одесу удару "шахедами" не було.

Але під час цієї тривоги ворог здіснив ще й пуск ракети Х-59 з літака тактичної авіації, з акваторії Чорного моря в напрямку Одеської області. Підрозділами ППО ціль знищено над морем.  

Протягом 2,5 годин підрозділи ППО відбивали дронову атаку на півдні України. 8 цілей було знищено: 2 на Херсонщині, 4 в небі над Миколаївщиною, ще 2 над Дніпропетровською областю. Влучань не допущено.

В цей же час всю ніч на території шести областей російської педерації відбувався удар дронів по нафтобазам та нафтопереробним заводам росіян. Ось так красиво палає, наприклад, нафтобаза "Лукойла" у Бєлгородській області. Та найбільше дісталося нафтопереробному заводу того ж "Лукойла" під Нижнім Новгородом.

Крім того, танкові підрозділи легіону "Свобода России" увійшли до Бєлгородської області. Повідомляється, що щонайменше один населений пункт вже перейшов під контроль його бійців. Також там взяли участь РДК і підрозділ "Сибирский батальон". Чи буде це черговим коротким рейдом чи більш масштабною операцією - подивимося. А поки що ці підрозділи, які як раз і є єдиною реальною опозицією путінському режиму на росії, на відміну від вже неживого навального та його адептів, заявляють про політичну мету цього рейду - "взяти участь у виборах" так званого президента на росії.

11 березня 2024 року, внаслідок успішного повітряного удару Повітряними Силами ЗС України, в районі Кінбурської коси було знищено танкер під прапором рф "Механік Погодін", який росіяни використовували як пункт управління. Можливо, що на ньому під час удару знаходився командувач угруповання окупаційних військ у Херсонській області та командувач десантними силами росіян генерал Теплинський.

comments powered by HyperComments