В Одесі вже восьмеро загиблих внаслідок атаки дронів

Суббота, 2 марта 2024, 21:49
Продовжується пошуково-рятувальна операція на місці влучення російського дрону, який зруйнував 9-поверховий житловий будинок в Одесі. Вже відомо про не менше як 8 загиблих людей, в тому числі двох дітей. Оголошено траур.
В Одесі вже восьмеро загиблих внаслідок атаки дронів

Нагадаємо, вночі 2 березня один з восьми російських дронів камікадзе, що атакували Одесу, влучив у 9-поверховий житловий будинок. Був дрон в цей момент вже підбитий чи не був - у кінцевому результаті вже неважливо. Але у останні моменти перед влученням ППО вже не відпрацьовувало по цьому дрону, щоб його уламки у разі збиття над житловою забудовою не призвели до падіння саме на житлові будинки. Втім, дрон все одно влучив у будинок, причому характер влучення, що супроводжувалося вимкненням двигуна і переходом з горизонтального польоту з маневрами на пікірування, цілком однозначно вказує на те, що росіяни націлили цей дрон саме на житловий будинок.

Внаслідок влучення і штатної детонації боєголовки дрону у будинку повністю зруйнована одна з секцій, розташована у торцевій частині. 18 квартир більше не існують.

З самого початку після влучення йде пошуково-рятувальна операція. Станом на вечір, за даними Одеської ОВА, рятувальна операція триває вже 20-ту годину.

Наразі відомо про вісьмох загиблих. Трьох чоловіків 35, 40 та 54 років, двох жінок - 73 та 31 років, двох діточок - трирічного Марка та 4-місячного Тимофія. Тільки що з-під завалів дістали тіло жінки. Її дані встановлюються. 
Щирі співчуття родинам загиблих…

На місці трагедії працюють всі відповідні служби. З проханням надати тимчасове житло звернулась одна людина. У будинки одеситів, які через нічну дронову атаку залишилися без тепла, повернуто опалення. Зокрема, і в будинок, в якому відбулося обвалення одного крайнього під'їзду. 

Неділя 3 березня оголошені в Одесі та області траурним днем у пам'ять про загиблих.

У відео - аналіз ситуації станом приблизно на 12 годину дня 2 березня.

comments powered by HyperComments