Німеччина обіцяє безперебійне постачання артилерійських боєприпасів з Євросоюзу

Четвер, 16 березня 2023, 13:25
Країни Євррсоюзу готосі мхвалити рішення про фактично безперебійне постачання до України артилерійських боєприпасів вже на найближчому саміті ЄС.
Німеччина обіцяє безперебійне постачання артилерійських боєприпасів з Євросоюзу

На 23-24 березня заплановано провелення саміту ЄС. Натньому країни Євросоюзу готові схвалити рішення стосовно и темного і безперебійного постачання боєприпасів для України. Про це 16 березня у Бундестазі заявив канцлер ФРН Олаф Шольц, пише Spiegel.

Він зазначив, що на Європейській раді разом із партнерами узгодять усі необхідні процедури. Шольц наголосив на готовності Берліна допустити інші країни ЄС до відповідного процесу закупівель озброєння, що ними здійснюються.

"З метою досягти ще якіснішого, безперервного постачання", – зазначив політик.

Канцлер пообіцяв й надалі дотримуватися курсу санкційної політики проти Росії, яка розв'язала загарбницьку війну проти України. Він зазначив, що Німеччина позбавилася протягом восьми місяців залежності від російського вугілля, газу та нафти, причому у ФРН не спостерігалося економічного спаду та зупинки роботи промислових підприємств.

Шольц запевнив депутатів, що за останні 12 місяців Німеччина надала Україні двосторонню підтримку на понад 14 млрд євро. До цього додається німецька частка допомоги ЄС.

comments powered by HyperComments