Загроза з моря для Одеси зберігається (ВІДЕО)

Понедельник, 31 октября 2022, 17:07
Для Одеси та інших міст України зберігається загроза ракетних обстрілів з російських військових кораблів навіть після пошкодження фрегата "Адмирал Макаров".
Загроза з моря для Одеси зберігається (ВІДЕО)

Станом на 31 жовтня з моря Одесі та іншим містам України продовжує загрожувати російський флот - попри недавні удари по базі в Севастополі і ураженню фрегата "Адмирал Макаров", в морі перебувають 8 бойових одиниць, в тому числі 2 надводних кораблі з 16 ракетами "Калібр".

На даний момент відомо, що внаслідок удару по Севастополю фрегат "Адмирал Макаров" не затонув, хоча він і отримав пошкодження, після яких стоїть коло причалу у Севастополі у бухті Голландія.

І вже є досить свіжі космічні знімки Севастополя, зроблені або під час атак 29 жовтня, або пізніше.

Тим часом росіяни почали закидувати фейкову інформацію про, начебто, вихід безпілотних катерів з Одеси та їх курс спочатку "зерновим коридором", а вже потім до Севастополя. Вони б спочатку на карту подивилися - "зерновий коридор" йде приблизно від порту Південний повз Одесу і Чорноморськ уздовж узбережжя Одеської області до гирла Дунаю та териториальних вод Румунії. Запускати ж морські дрони таким курсом, де ще й ходять торгівельні судна, буде або повний йолоп, або росіянин. Загалом, цей вкид має лише одну ціль - якось пояснити відмову росії гарантувати безпеку "зернових коридорів".

comments powered by HyperComments