Опубліковані унікальні кадри вибухів та знищення понтонної переправи під Антоновським мостом (ВІДЕО)

Александр Вельможко  |  Пятница, 26 августа 2022, 15:15
26 серпня ЗСУ продовжили здійснювати свій вогневий вплив на мости через Дніпро біля Херсону. Можливість руху транспорту по Антоновському мосту та понтонній переправі біля нього ліквідовано.
Опубліковані унікальні кадри вибухів та знищення понтонної переправи під Антоновським мостом (ВІДЕО)

Кілька днів тому я показував на основі космічних знімків, як росіяни споруджували понтонну переправу поруч з Антоновським мостом. Ось як це виглядало - спочатку вони прибуксирували туди декілька барж. Потім з'єднали їх між собою та влаштували по ним проїжджу частину для автомобілів та іншого транспорту. Наголошувалося, що по цій понтонній переправі буде організовано реверсний рух транспорту - по черзі в одну та іншу сторону. 

Понтонну переправу росіяни влаштували не просто біля Антоновського мосту, а прямо під ним. Скоріш за все, використані для цього баржі пришвартовані до опор мосту - щоб їх не знесло течією.

Втім, всі інженерні хитрощі росіян виявилися марними. Як вже не раз наголошувалося, всі переправи через Дніпро у Херсонській області знаходяться під постійним дистанційним контролем України. І 26 серпня, відразу після того, як понтонна переправа була готова, було негайно вжито заходів по приведенню цієї переправи у зовсім непридатний вигляд. У росіян при цьому працювала ППО, але марно - проти HIMARS російська ППО зовсім нічого не може зробити.

Перед цим Україна продовжувала свій вплив на Антонівський міст 25 серпня.

Починаючи з 19 липня і аж до сьогоднішнього дня українські частини тримають Антонівський міст під своїм постійним вогневим контролем Кожні декілька днів після такого контролю міст стає непридатним для руху автотранспорту та іншої важкої техніки. 

Тому підрозділи окупаційних сил росіян у Херсоні та у всій правобережній частині Херсонської області, де вони все ще тимчасово знаходяться - зараз повністю або майже повністю мають забезпечення лише різним імпровізованим понтонам та поромним переправам через Дніпро. Тобто, сидять на голодному пайку буквально по всім видам забезпечення. І це для них означає блокаду та необхідність якнайшвидше зробити "жест доброї волі" - втекти з Херсону.

 

comments powered by HyperComments