"Укрзалізниця" відновлює регіональні експреси (ВІДЕО)

Понедельник, 15 августа 2022, 16:20
У серпні "Укрзалізниця" запускає, частково у відновленому, частково у зміненому вигляді, відразу чотири регіональні експреси на базі сучасних дизель-потягів ДПКр - три у західних областях і один на сході України.
"Укрзалізниця" відновлює регіональні експреси (ВІДЕО)

З 9 серпня почав курсувати залізничний регіональний експрес №805/806 Харків — Суми — Конотоп. Він відправляється з Харкова щоденно о 16:10, прибуватиме в Суми о 19:02 та в Конотоп о 21:08. У зворотньому напрямку, з Конотопа, потяг відправляється щоденно о 04:44, прибуватиме до Сум о 06:49 та до Харкова о 09:44. Потяг проходить через 7 міст, у тому числі Люботин, Білопілля та Ворожбу. 

Таким чином "Укрзалізниця" відновила курсування запущеного восени "Слобожанського експресу", але лише в одному з його напрямків, хоча і подовженому. Втім, залізничники сподіваються за першої можливості запустити цей експрес його колишнім маршрутом - з Харкова до Попасної через Сватове, Рубіжне та Лисичанськ.

З 15 серпня відновлюють рух звичного маршруту "Буковинський експрес" №702 Львів - Чернівці. Він відправляється зі Львова щоденно о 17:25 і прибуває до Чернівців о 22:17. Назад, з Чернівців, поїзд відходить о 7:30 і прибуває до Львова об 11:54.
Потяг проходить через Ходорів, Івано-Франківськ, Коломию та Снятин.

За маршрутом "Прикарпатський експрес" також з 15 серпня курсує потяг №807/808 "Коломия — Львів". Потяг відправляється з Коломиї щоденно о 6:10 і прибуває до Львова о 10:40. Зі Львова він відправляється о 17:20 і прибуватиме до Коломиї о 21:47. 
Потяг курсуватиме через Івано-Франківськ, Калуш, Долину, Моршин та Стрий. 

За кілька днів очікується запуск потяга "Дністровський експрес" сполученням Львів - Тернопіль - Чернівці - Коломия, який також буде проходити через станції Чортків, Заліщики, Кострижівка, Стефанешти. Його розклад ще у розробці.

Зауважимо, що потяги "Прикарпатський" та "Дністровський" експреси своєрідним кільцем охоплять все українське Прикарпаття, а також Львів та Буковину.

На всіх маршрутах використовуватимуться зручні сучасні дизель-потяги ДПКр. 

На нашому відео - аналіз роботи залізниці в Україні у перші місяці війни.

 

comments powered by HyperComments