Стало відомо, скільки ракет може бути на новому північнокорейському фрегаті

Напередодні, 25 квітня, відбулася церемонія вводу в бойовий склад флоту Північної Кореї нового ракетного фрегата, яку проводив особисто лідер КНДР Кін Чен Ий (Кім Чен Ин). На основі фотографії корабля, оприлюдненої у офіційних північнокорейських виданнях, можна зробити певні висновки про його озброєння.
Корабель отримав тактичний номер 51. Він відноситься до нового типу "Чхо Хьон" (Choe Hyon).
Космічні знімки цього корабля, який спустили на воду на початку квітня, дають можливість виміряти довжину його корпусу у 144 метри, а ширину у 15 метрів з водотоннажністю 4000-5000 т., що робить його найбільшим військовим надводним кораблем, який будували раніше чи будують зараз у Північній Кореї.
Візуально північнокорейський фрегат має схожість із російськими фрегатами проєкту 22350, в тому числі за компоновкою розміщення озброєння, а також на китайські фрегати і корвети типів 054 і 056.
У носовій частині корабля встановлена артилерійська установка калібру 100 чи 130 мм - такі самі калібри та візуально схожі установки застосовуються на російських та китайських кораблях.
Між артилерійською установкою та носовою надбудовою видно вертикальні пускові комірки ракетних установок - їх там 12 більшого розміру (ймовірніше за все - для крилатих протикорабельних ракет) та 40 меншого розміру (для зенітних ракет).
Також у кормовій надбудові між вертолітним ангаром і димовою трубою є ще один блок вертикальних пускових комірок для зенітних ракет - їх там 20 та ще 10 пускових комірок трохи більшого розміру.
На цьому фрегаті можуть бути протикорабельні крилаті ракети "Padasuri-6" далекобійністю до 300 км (аналог радянських ракет Х-35, на основі яких також було розроблено українські ракети "Нептун), крилаті ракети "Hwasal-2" з дальністю понад 1500 км і зенітні ракети середнього радіусу дії.
По бортам видно артилерійські установки АК-230 - це спарені автоматичні 30-мм зенітні гармати радянського зразка. Також є російські зенітні артилерійсько-ракетні комплекси "Панцир-М".
На кормі є злітний майданчик для гелікоптера. Але той простір у кормовій надбудові, який міг би бути використаний як ангар, зайнятий пусковими комірками для ракет. Хоча цілком можливо, що ангар для гелікоптеру як раз є, а те, що ми бачимо як пускові комірки ракет - лише їх імітація.