Одеського зрадника, який хотів привітати путіна з днем народження, посадили на 15 років

Вторник, 29 ноября 2022, 12:34
Колабораціоніст, який вивішував в Одесі російський прапор, створив злочинне угруповання та планував привітати з днем народження путіна - засуджений до 15 років тюрми.
Одеського зрадника, який хотів привітати путіна з днем народження, посадили на 15 років

Пам'ятаєте затриманого наприкінці вересня зрадника, який вивісив російський прапор, а після цього вирішив зайнятися викраденням людей та привітанням путіна з днем народження? Він не встиг здійснити свої плани, бо його затримали. 

А зараз суд визнав оцього "одесита" винним у державній зраді, колабораційній діяльності та викраденні людини. Про це повідомляє Офіс Генерального прокурора.

У суді довели, що проросійськи налаштований чоловік змовився зі спецслужбами ворога та утворив злочинне угруповання. Воно збирало інформацію про місця дислокації військових об’єктів в Одесі, активістів та патріотів.

У серпні 2022 року колаборанти розмістили на житловому будинку прапор рф із написом: "Одесса — русский город". Фотографії цього потім використовували російські пропагандисти. Наступною акцією мало стати "привітання путіна з днем народження" 7 жовтня. Агенти планували створити картинку нібито українська Одеса щиро вітає президента рф. 

Окрім цього, зрадники розробили план викрадення місцевого підприємця, який займався волонтерством. Чоловіка планували утримувати у підвалі, катувати і примусити переоформити нерухомість та віддати майно. Під час спроби викрадення потерпілого правоохоронці й затримали трьох членів групи. Організатора засудили до 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

comments powered by HyperComments