Президент назвав обсяги російських обстрілів

Среда, 3 апреля 2024, 14:10
Президент України назвав кількість ракет, дронів та бомб, задіяних росіянами для обстрілів.
Президент назвав обсяги російських обстрілів

За березень росіяни застосували проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 «шахедів» і понад 3 тисячі керованих авіабомб, повідомив у ранковому зверненні президент Володимир Зеленський.

Ци цифри доповнюють оприлюднену гами статистику повітряних ударів за березень.

"Тільки за цей березень російські терористи застосували проти України понад 400 ракет різних типів, понад 600 «шахедів» і понад 3 тисячі керованих авіабомб. Різні міста і села України потерпають від цього терору, і особливо жорстоко Росія бʼє по прифронтових територіях та прикордонних громадах. 

Наш Харків, більш ніж мільйонне місто, зазнає ударів ракет і дронів з першого дня цієї війни. Тепер російські терористи застосовують ще й авіабомби проти Харкова. Це щоденні знущання і біль, щоденні втрати у місті. Зруйнована критична інфраструктура, щодня руйнування звичайних житлових будинків. 

Усього цього не буде, коли Україна отримає надійні системи ППО, які можуть врятувати життя наших людей та повернути безпеку нашим містам. «Петріоти» в руках українців довели, що всі форми російського терору можуть програти. І це потрібно – потрібно для нашого Харкова та всіх інших міст і громад, чиє життя зараз під російськими ударами." - заявив президент.

comments powered by HyperComments