Країна-агресор готується визнати розпочату нею війну - війною

П'ятниця, 22 березня 2024, 15:30
На росії, схоже, готуються, нарешті, визнати те, що вони вчинили в Україні не "спеціальною воєнною операцією", а війною - тобто, назвати речі своїми іменами. Але у російській педерації, схоже, забули, що країни-члени ООН не мають права оголошувати війну.
Країна-агресор готується визнати розпочату нею війну - війною

За словами речника самопроголошеного президента росії, тобто просто диктатора, путіна Дмитра пєскова, російська педерація планує оголосити свою агресію в Україні не "спеціальною воєнною операцією", а повноцінною війною.

"По суті, після того, як колективний Захід вступив у конфлікт, це перетворилося на війну для нас. Це не пов'язано із якимись юридичними змінами. Це спеціальна військова операція де-юре. Але де-факто, для нас це перетворилося на війну, після того, як колективний Захід дедалі більше безпосередньо підвищує рівень своєї залученості до конфлікту", - заявив вусатий речник путіна.

Режим путіна забуває, що країни, які є членами ООН, тим паче - постійними членами Ради Безпеки ООН, не мають права оголошувати війну. 

Втім, максимум, чим зможе покарати росію ООН за порушення цієї норми, яку з моменту її заснування не порушував ніхто,- заявити про "глибоке занепокоєння".

Водночас, як повідомив в ефірі телемарафону командувач Сухопутних військ ЗСУ Олександр Павлюк, росія створює нове угруповання військ у понад 100 тисяч солдатів.

"Російські плани нам до кінця не відомі. Тільки відомі ті дані, що вони створюють угрупування понад 100 тисяч. Необов'язково, що це буде наступ, можливо, вони будуть поповнювати свої підрозділи, які втрачають боєздатність", - розповів Павлюк.

За його словами, існує ймовірність, що до початку літа росіяни можуть мати певні сили для проведення відповідних наступальних операцій на одному з напрямків. "Це поки що такі максимально тяжкі прогнози, що такий наступ буде. Я думаю, що ми все зробимо для того, щоб максимально такі завдати втрат противнику, щоб всі їхні ресурси, які вони формують, були залучені до цього часу в бій. Але ми готуємося до різного розвитку ситуації", - підкреслив Олександр Павлюк.

comments powered by HyperComments