Вночі росіяни атакували Україну шахедами

Четвер, 14 березня 2024, 11:01
У ніч на 14 березня відбувся новий достатньо потужний удар дронами-камікадзе по Україні.
Вночі росіяни атакували Україну шахедами

Як повідомляють у Генштабі ЗСУ, вночі 14 березня у низці регіонів України відбувалися російські повітряні удари із застосуванням дронів-камікадзе типу "шахед". При цьому командування Повітряних сил ЗСУ вже кілька днів поспіль не дає зведеної статистики оборони від повітряних ударів. Основну інформацію про це дають у Генштабі, а регіональні повітряні командування дають свою статистику збитих російських засобів нападу.

Одеську область минулої ночі повітряними ударами не турбували. Але у багатьох інших ще з півночі та до 4 ранку були повітряні тривоги саме через загрозу ударних дронів, а потім - через загрозу ракетних ударів.

Всього сили ППО змогли збити 22 дрони з 36. За даними повітряного командування "Схід", 9 "шахедів" збили над Харківською, 3 над Дніпропетровською і один над Запорізькою областю. За даними повітряного командування "Південь", було збито 2 дрони над Миколаївською та ще один над Дніпропетровською областю.

Крім того, вночі та вранці 14 березня росіяни також точково завдавали ракетні удари - з літаків тактичної авіації  запускали одиночні крилаті ракети типів Х59/Х31 з північно-східного напрямку.

comments powered by HyperComments