До росії знову увійшли частини російських противників путіна

Вівторок, 12 березня 2024, 14:34
12 березня танкові підрозділи легіону "Свобода России" увійшли до Бєлгородської області. Також там взяли участь РДК і підрозділ "Сибирский батальон". Чи буде це черговим коротким рейдом чи більш масштабною операцією - подивимося. А поки що ці підрозділи, які як раз і є єдиною реальною опозицією путінському режиму на росії, на відміну від вже неживого навального та його адептів, заявляють про політичну мету цього рейду - "взяти участь у виборах" так званого президента на росії.
До росії знову увійшли частини російських противників путіна

Сьогодні вранці легіон "Свобода Росії", РДК та Сибірський батальйон, які воюють на боці України, зайшли до Курської та Білгородської області рф у рамках спільної операції.

Повідомлялося, що вони взяли під свій контроль прикордонний населений пункт Лозова Рудка у Білгородській області, у Теткіному Курській області стався стрілецький бій.

У легіоні "Свобода Росії" заявили, що вони "йдуть на вибори", а Сибірський батальйон закликав росіян "ігнорувати вибори".

Огляд подій минулої ночі у відеосюжеті.

Представник Головного управління розвідки міноборони Андрій Юсов заявив, що альянс російських сил діють як самостійні підрозділи. "Легіон "Свобода Росії", РДК та Сибірський батальйон на території рф діють як самостійні підрозділи, оскільки складаються з громадян рф. Вони, зрештою, знаходяться у себе вдома", - зазначив Юсов.

Бійці легіону "Свобода Росії" знищили ворожий бронетранспортер у селі Теткіно, а також російські паблики оприлюднили звуки інтенсивного стрілецького бою.

Федеральна служба безпеки росії у той же час заявила, що всі спроби порушити кордон були припинені.

comments powered by HyperComments