На росії атаковані кілька нафтових об'єктів

Вівторок, 12 березня 2024, 11:40
Одночасно з ударом російських дронів по Україні, зазнали удару декілька об'єктів нафтової галузі - нафтобази та нафтопереробні заводи на території російської педерації.
На росії атаковані кілька нафтових об'єктів

Вночі 12 березня було завдано удару українськими безпілотниками по європейській частині росії.

На території шести областей російської педерації відбувався удар дронів по нафтобазам та нафтопереробним заводам росіян. Найбільше дісталося нафтопереробному заводу того ж "Лукойла" під Нижнім Новгородом, нафтобазам у Бєлгородській та Орловській областях. Окрім того, загорілася ТЕЦ у Санкт-Петербурзі - також внаслідок удару дронами.

Огляд подій минулої ночі у відеосюжеті.

Губернатор Орловської області рф Андрій Кличков заявив, що внаслідок влучання безпілотника в нафтосховище в Орлі загорівся один із резервуарів, а площа пожежі становить 100 кв. метрів.

У гасінні пожежі взяли участь понад 60 осіб і пожежний поїзд. Зазначимо, що Орловська область розташована приблизно за 220 кілометрів від українського кордону.

Губернатор Нижегородської області Гліб Нікітін повідомив, що безпілотники вдарили по нафтопереробному заводу в місті Кстово, додавши, що внаслідок удару сталося загоряння "на одній з установок із переробки нафти".  Компанія "Лукойл", якій належить Нижегородський НПЗ, повідомила про те, що роботу технологічної установки на підприємстві припинено "у зв'язку з інцидентом".

Зазначимо, що у місті Кстово Нижньогородської області знаходиться один з найпотужніших у рф нафтопереробних заводів "Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез". У 2022 році підприємство переробило 15 млн тонн нафти, що складало близько 5% від загального обсягу російської переробки нафти загалом.

comments powered by HyperComments