ППО відбила удар дронами-камікадзе

Вторник, 20 февраля 2024, 09:22
У ніч на 20 лютого росіяни здійснили відносно потужний удар дронами-камікадзе з двох напрямків.
ППО відбила удар дронами-камікадзе

У ніч на 20 лютого 2024 року противник атакував двома зенітними керованими ракетами С-300/С-400 (Бєлгородська обл.), керованою авіаційною ракетою Х-31 (Запорізька обл.) та 23-ма ударними безпілотниками типу «Shahed» (Приморсько-Ахтарськ – рф.). Це був перший запуск дронів-камікадзе з південного напрямку за декілька днів.

В результаті бойової роботи збито усі 23 «шахеди» в межах Харківської, Полтавської, Кіровоградської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей. В Одесі та Одеській області навіть не оголошували повітряну тривогу.

До відбиття повітряного нападу залучено зенітні ракетні підрозділи, мобільні вогневі групи та засоби радіоелектронної боротьби Сил оборони України.

Вже декілька днів поспіль немає атак ударними безпілотниками з південного напрямку, в тому числі з території окупованого Криму. Це можна пояснити тим, що у даній зоні у росіян поки що немає запасів таких дронів, оскільки цей запас пішов на дно на борту десантного корабля "Цезарь Куніков", що займався їх перевезеннями.

comments powered by HyperComments