Як саме знищили три російських бомбардувальники (ВІДЕО)

П'ятниця, 22 грудня 2023, 20:20
Стало відомо, як саме було збито вдень 22 грудня відразу три російських бомбардувальники.
Як саме знищили три російських бомбардувальники (ВІДЕО)

Спочатку ще по обіді командувач Повітряних сил ЗСУ Микола Олещук розповів, як вдень 22 грудня було знищено відразу три російських бомбардувальники Су-34. Саме ці літаки останні місяці займалися регулярними ударами по Херсонщині коригованими авіабомбами (КАБами).

Збили літаки навіть не поблизу від лінії фронту, а ближче до району Чаплинки - тобто в кількох десятках кілометрах від Дніпра, ближче до Криму.

Потім у своїх пабліках це підтвердили і самі росіяни. У них також було повідомлення про те, що деякий час тому один з російських літаків над окупованою частиною Херсонської області потрапив у сферу охоплення потужного українського радару, після чого російські військові пілоти деякий час відмовлялися вилітати на бойові завдання, цілком розуміючи свою приреченість. Однак командування "переламало" цих пілотів - і вони літали далі. Тепер літати більше не будуть.

"Це один із новітніх літаків, поряд із Су-35, що може завдавати ударів по повітрю, по землі, багатоцільовий літак. Екіпаж становлять два пілоти. Саме такими літаками окупанти завдають ударів керованими авіабомбами, керованими авіаракетами", — пояснив спікер Повітряних сил Юрій Ігнат - "Блискуче в черговий раз спланована операція по знищенню ворога на підступах до нашої держави. Цього разу відразу три літаки на південному напрямку, такого давно не було. Су-34 давно не потрапляв у нашу з вами позитивну статистику",

Використовуючи Су-34, росія запустила щонайменше 1200 керованих авіабомб лише у листопаді. 

А вже увечері деякі деталі розповів і президент України Володимир Зеленський. За його словами, російські літаки загальною вартістю до 150 мільйонів доларів знищила Одеська зенітно-ракетна бригада. "Дякую нашим воїнам, які знищили одразу три російські «сушки». На південному напрямку – на нашій Херсонщині. Результат наших Повітряних сил та безпосередньо Одеської зенітної ракетної бригади. Дякую вам, хлопці! І хай кожен російський льотчик точно знає, що буде наша відповідь кожному російському вбивці: жоден з них не залишиться безкарним."

Скоріше за все, російський літак було знищено одним з переданих союзниками далекобійних зенітно-ракетних комплексів - Patriot чи SAMP-T.

comments powered by HyperComments