Одесити масово отримують СМС від росіян

Четверг, 26 октября 2023, 17:25
Мешканці Одеської та Харківської областей 26 жовтня масово отримують дивні СМС-повідомлення з пропозиціями від росіян "здавати" позиції ЗСУ за гроші.
Одесити масово отримують СМС від росіян

Центр стратегічних комунікацій ЗСУ також зафіксував ворожу активність у месенджерах та СМС-повідомленнях, про яку сьогодні масово повідомляють мешканці Одеської та Харківської областей. Для цього пропонується перейти за посиланням на Telegram-канал.

Якщо вам надійшло повідомлення з таким текстом: «Меняем информацию о ВСУ на $. Вся информация в telegram ...», то у жодному разі не відкривайте його і не переходьте за посиланнями, які там розміщені.

Закликаємо українців у жодному разі не реагувати на ворожі пропозиції, ігноруйте окупанта! Нагадуємо, за передачу інформації про ЗСУ, критичну інфраструктуру та будь-яку іншу співпрацю з ворогом, настане кримінальна відповідальність. Окрім того, це може дуже нашкодити захисникам України.

Також можливо повідомляти росіянами координати військових баз окупантів на території росії та окупованих територіях України - наприклад, координати об'єктів чорноморського флоту росії у Севастополі.

comments powered by HyperComments