Франція надає Україні додаткову артилерію

Понедельник, 2 октября 2023, 11:21
Серед нової військової допомоги Україні від Франції - ще 6 САУ CAESAR. Також у Франції збільшують обсяги виробництва цих САУ.
Франція надає Україні додаткову артилерію

Франція готова поставити Україні додаткові обсяги техніки та озброєння, та запустити деякі спільні проєкти у сфері оборонної промисловості.з

Зазначається, що холдинг KNDS (учасником якого є французька Nexter) поставить Україні ще шість додаткових САУ CAESAR.

Також зазначається, що компанія вже має угоду з однією з українських компаній про забезпечення технічного обслуговування САУ CAESAR.

Водночас компанія ARQUUS як виробник бронеавтомобілів VAB має намір виготовляти спільно з українськими підприємствами компоненти до цієї бронетехніки.

Компанія CEFA має поставити для ЗСУ вісім машин-паромів для інженерних військ, які можуть долати водні перешкоди. 

Також французькі оборонні компанії виявили бажання співпрацювати з українськими виробниками дронів або розгортати своє виробництво БПЛА на території України. Зазначається, що компанія Delair уклала новий контракт з Міноборони України на постачання додаткових дронів, і також – угоду щодо технічного обслуговування раніше поставлених безпілотників та “створення умов для місцевого виробництва”.

Крім того, французькі компанії Thales і Turgis & Gaillard, як зазначається, уклали угоду з неназваними українськими виробниками про спільні розробки БПЛА, із перспективою подальшого спільного виробництва.

comments powered by HyperComments