По Одесі росіяни завдали повітряного удару

Субота, 10 червня 2023, 09:48
В ніч з 9 на 10 червня росіяни знову завдали повітряного удару, і цього разу їх головною ціллю стала Одеса.
По Одесі росіяни завдали повітряного удару

Ніч з 9 на 10 червня не стала виключенням з майже правила - регулярних російських повітряних атак. Одеса стала головною ціллю окупантів - у місті починаючи з 23 години минулого вечора та до половини 6-ї ранку 10 червня було відразу 4 послідовних повітряних тривоги. В цей час ворог, тобто російська нечисть, спрямував на Одесу кілька невеликих хвиль дронів та ракет. В Одесі було дуже, дуже гучно, активно працювала ППО.

Всі запуски дронів-камікадзе росіяни здійснили з південного напрямку, ракети вони випускали з наземних чи якихось інших установок.

Всього росіяни запустили у різних комбінаціях 35 ударних дронів та 8 крилатих і балістичних ракет наземного базування. 

З цієїї кількості загалом ППО збила 2 ракети, 20 ударних дронів іранського виробництва та ще 12 розвідувальних дронів різних типів.

За даними оперативного командування "Південь", всі спрямовані на Одесу дрони-камікадзе були знищені - це 8 дронів та дві ракети. Однак, один з них був збитий безпосередньо біля житлової забудови - і уламки збитого дрону влучили у багатоповерховий житловий будинок, спричинивши там пожежу. На жаль, троє людей загинули, вже відомо про 26 поранених.

Був атакований Білгород-Дністровський район Одеської області, де від вибухової хвилі, скоріше за все від збитої повітряної цілі, пошкоджені житлові будинки біля берегу моря.

Також під удар балістичними і крилатими ракетами "Іскандер" та дронів потрапило місто Миргород у Полтавській області.

comments powered by HyperComments