На росії почалися бої у Бєлгородській області

Понедельник, 22 мая 2023, 15:02
Підсумовуємо головні події у Бєлгородській області росії, де 22 травня почалися бої між підрозділами російських добровольчих формувань, які виступають проти влади путіна, та офіційними російськими військами.

2 травня 2023 р. з Бєлгорода, який поки що на росії, надходять дуже цікаві новини. Там працює ППО, там закликають населення евакуюватися, там літає авіація. А на кордоні між Україною і росією помічена з російської сторони невідома бронетехніка.

Це російські частини - легіон "Свобода россии" та "русский добровольческий корпус", які мають техніку, що можна придбати у будь-якому воєнторзі, зайшли на територію росії та готуються провести референдум за те, щоб створити незалежну державу на території Бєлгородської області. Вони вже заявили про контроль над населеними пунктами Козинка, Глотово, Гора-Подол та боями за містечко Грайворон. Ці формування взяли під контроль частину кордону росії з Україною біля Грайворона.

Також все це може бути маневром з відволікання великих сил російської армії від основного напряму українського наступу, в тому числі у Бахмуті. А поки що починаємо спостерігати за розпадом росії.

Легіон "Свобода росі" та "РДК" проводять операцію на території Бєлгородської області для створення "смуги безпеки" для захисту цивільних українців, заявив речник ГУР МОУ Андрій Юсов.

comments powered by HyperComments