Українські пілоти вже навчаються на F-16

Понедельник, 22 мая 2023, 13:03
Як тільки Великобританія та інші європейські держави заявили про початок навчання українських пілотів на винищувачах F-16, як цей процес вже почався.
Українські пілоти вже навчаються на F-16

Високий представник ЄС та керівник дипломатії Євросоюзу Жозеп Боррель сподівається, що передача винищувачів F-16 в Україну розпочнеться найближчим часом.

"Навчання пілотів вже почалися, і я сподіваюся, що незабаром ми зможемо надати Україні цю зброю", – наголосив він, маючи на увазі винищувачі F-16.

Напередодні стало відомо, що на самміті країн "великої сімки" президент США фактично погодив передачу Україні F-16, назвавши це великим ризиком - ризиком для росіян.

У нашому відео короткий аналіз - як НАТО та інші союзники посилюють українську авіацію. Від перших планів передачі Україні літаків МіГ-29 ще у березні 2022 року до реальної передачі всіх польських та словацьких винищувачів МіГ-29 у березні - квітні 2023-го. Як від розмов про передачу Україні винищувачів F-16 союзники перейшли до справи і протягом травня 2023 року була створена авіаційна коаліція, яка з дозволу США надасть Україні першу партію в 40-50 F-16. Першими можуть бути від 12 до 18 винищувачів - повна ескадрилья, вже наприкінці літа чи на початку вересня. А далі буде більше.

comments powered by HyperComments