На росії запросили на концерт Кобзона пропагандиста Прилєпіна

Субота, 6 травня 2023, 15:04
Напередодні вибухнув автомобіль російського письменника, пропагандиста та терориста Захара Прилєпіна - він вижив, але отримав запрошення на концерт Кобзона.
На росії запросили на концерт Кобзона пропагандиста Прилєпіна

В районі Нижнього Новгорода на росії підірвано автомобіль із ватним письменником та військовим злочинцем Захаром Прилепіним, він поранений, водій загинув.

Захар Прилєпін – російський письменник,  колишній бойовик контрольованого росією терористичного угруповання «ДНР» і співголова партії «Справедлива Росія - Патріоти - За правду».  В січні 2023 року він підписав контракт з Росгвардією і поїхав воювати в Україну. 

Внаслідок вибуху водій машини загинув, а сам Прилєпін поранений. Йому надають медичну допомогу, на місці працюють екстрені служби. Сам водій раніше був бойовиком терористичної організації «ДНР».

Кримськотатарський партизанський рух "Атеш" узяв на себе відповідальність за підрив Прилепіна. Там заявляють, що полювали на нього з початку року.

«Він їхав до родичів до Нижнього Новгорода. Але їхав не сам, а із «сюрпризом» на дні автомобіля. Сюрприз спрацював. Захар у лікарні. Наші прогнози завжди збуваються, тому що ми не лише говоримо, а й робимо», – повідомляє «Атеш».

comments powered by HyperComments