Прем'єр Польщі: росія може планувати наступ на Україну з трьох сторін

Четверг, 2 февраля 2023, 15:51
Кервіник уряду Польщі впевнений, що путін не збирається виводити свої війська з України. Замість цього російський диктатор планує розпочати новий масований наступ із кількох напрямків, щоб «оточити Україну».

Прем'єр-міністр Польщі М атеуш Моравецький оцінив ймовірність швидкого початку нового наступу росіян, а також вказав на можливий напрямок головного удару окупантів. За словами Моравецького, одним із головних напрямків атаки може стати Київ.

«Особисто я вважаю, що план путіна та його людей полягає в тому, щоб оточити Україну. Він готується і при цьому відчуває, що йому потрібно атакувати з двох чи трьох різних напрямків. Тому я думаю, що українці не можуть виключати настання з Білорусі на північну частину України, щоб оточити Київ із заходу», – вважає прем'єр Польщі.

Польський прем'єр вважає, що погода порушила плани росіян. Тепла зима та м'який ґрунт не підходять для наступу важкої техніки.

«Швидше за все, путін захоче дочекатися, поки висохне весь бруд. Але згідно з інформацією, яка надходить з України, я знаю, що планується ще один російський наступ, можливо, у березні чи квітні, і це буде дуже жорсткий наступ. Путін сповнений ненависті до України. До того ж він захоче ще раз показати своєму народу, що він довгостроковий гравець. І я маю побоювання, що він знову нападе на Київ», – розповів Моравецький.

Нагадаємо, напередодні міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що російські війська можуть спробувати організувати наступ із двох напрямків. Він також додав, що під ці цілі росія мобілізувала 500 тисяч людей.

При цьому західні експерти вже говорять про те, що окупанти навряд чи зможуть досягти стратегічного успіху в потенційному наступі цієї весни.

comments powered by HyperComments