Як завдали удар по російським авіабазам (ВІДЕО)

Понедельник, 5 декабря 2022, 17:58
Вночі 5 грудня на двох російських авіабазах, де знаходяться стратегічні бомбардувальники, пролунали вибухи - "бавовна".

"Бавовна" "виросла" відразу на двох російських авіабазах. Деталі у нашому відеосюжеті. 

Це аеродром "Енгельс-1", на якому було вчора увечері 20 бомбардувальників Ту-95 та 6 Ту-160. Зосередження там російської авіації навіть зафіксували на космічних знімках..

Вночі туди прилетів невідомий поки що безпілотник та кудись влучив, можливо у злітну смугу чи стоянки літаків в результаті пошкоджено два бомбардувальники Ту-95.

Ще одна бавовна виросла на авіабазі Дягилево неподалік від Рязані. Там теж базуються бомбардувальники та літаки-заправники, які забезпечують дозаправку бомбардувальників у повітрі. Вибухнув бензовоз, пошкоджено один літак.

Загалом у росіян, за словами "говорящої голови" пєскова, про це вже проінформували путіна - тобто, це не просто якась аварія, а дуже чутливий як матеріально, так і морально удар по російській стратегічній авіації. По деяким даним пошкоджено навіть 7 літаків. Фактично це означає, що російські авіабази за 600-700 км від лінії зіткнення та кордону - під ударом і тепер російська стратегічна авіація вже не зможе здійснювати свої удари по Україні без відповіді. Відповідь вже є.

Також можна подивитись огляд оперативної ситуації на першу половину дня 5 грудня, перед початком російських ракетних ударів по Одесі та Україні.

comments powered by HyperComments