За допомогою фейків росіяни планують удар по Одеському припортовому заводу

Воскресенье, 4 декабря 2022, 16:30
Засоби масової дезинформації росіян розповсюджують фейк про, начебто, підготовку провокації на Одеському припортовому заводі.
За допомогою фейків росіяни планують удар по Одеському припортовому заводу

Вже кілька днів російські псевдомедіа повідомляють, як, начебто, якесь анонімне "військово-дипломатичне джерело" повідомило про те, що на Одеському припортовому заводі Київ. за їх думкою, "має намір підірвати дахи сховищ аміаку та цехів  під керівництвом британських спецслужб та з допомогою канадської ПВК GardaWorld, а потім обставити це, як ракетний удар збройних сил росії".

Пропагандисти заявляють, що це планується для того, аби зірвати ініціативу ООН з відновлення транзиту аміаку трубопроводом Тольятті – Одеса. Головна мета "провокації", яку російські прпагандисти порівнюють з диверсією на "Північних потоках", нібито "позбавити росію можливості постачати аміак до інших країн", насамперед тих, що розвиваються.

Таким чином росія в черговий раз намагається "прикрити" інформаційно свій можливий ракетний удар по портовій та стратегічній інфраструктурі Одеської області.

 

comments powered by HyperComments