Польща пропонує захистити західні регіони України ЗРК Patriot

Четверг, 24 ноября 2022, 13:13
Польща пропонує розмістити зенітно-ракетні комплекси Patriot на західному кордоні України чи навіть на території України.
Польща пропонує захистити західні регіони України ЗРК Patriot

"Після подальших ракетних обстрілів Росії, я попросив Німеччину, щоб запропоновані Польщі батареї Patriot були передані Україні та розміщені на західному кордоні. Це захистить Україну від подальших жертв і знеструмлення та підвищить безпеку на нашому східному кордоні" - написав міністр оборони Польщі Маріуш Блащак у себе в Twitter.

Варто нагадати, що Німеччина запропонувала Варшаві передати систему протиракетної оборони Patriot, після того, як у Польщі впала ракета після масового ракетного обстрілу території України Росією.

Речник командування Повітряних сил Юрій Ігнат прокоментував інформацію про можливість захисту захіної частини України польськими ЗРК Patriot:

"А чому саме в Польщі? Можна і в Україні розміщувати в західній частині. Це питання до наших партнерів - на які вони готові піти кроки, щоб захистити і український кордон, і Європу, щоб ще на підступах до Європи забезпечити безпеку повітряного простору.

Він зазначив, що Patriot може збивати цілі в радіусі до 150 км: що ближче ціль - то точніше. Ці комплекси не працюватимуть самостійно, а посилять наявну систему ППО.

comments powered by HyperComments