Російський флот вперше за кілька днів вивів в море ракетні кораблі (ВІДЕО)

Пятница, 11 ноября 2022, 15:56
11 листопада Одесі та іншим містам України можуть загрожувати обстрілами два російські ракетні кораблі.
Російський флот вперше за кілька днів вивів в море ракетні кораблі (ВІДЕО)

Напередодні, 9-10 листопада росіяни не виводили в море жодного ракетного корабля, і тому весь цей час не було загрози ракетних обстрілів з моря від російського флоту для Одеси.

Однак, протягом вчорашнього дня 10 листопада росіяни довели чисельність свого оперативного з'єднання чорноморського флоту спочатку до 12 одиниць, потім до 14 одиниць. Вже увечері 10 листопадав морі знову з'явився один корабель з ракетами, а сьогодні вранці їх було вже два - це надводні кораблі, скоріш за все - корвети проекту 21631 "Буян-М" з загальним можливим залпом 16 ракетами "Калібр". А всього в морі сьогодні є аж 19 бойових одиниць чорноморського флоту.

Враховуючи ж великі втрати, вразливість головної бази росіян у Севастополі від атак дронів, нездатність чорноморського флоту вирішити хоч одну задачу навіть не на стратегічному, а на оперативному рівні, відступ російських кораблів з Середземного моря, слід ще раз зазначити - флот росії зазнав поразки та не здатний ні на що, крім ракетних пусків з прибережних вод коло Севастополя.

comments powered by HyperComments