Як Туреччина, США та Європа можуть силою забезпечити судноплавство до Одеси (ВІДЕО)

Вторник, 1 ноября 2022, 15:47
Задля безпеки судноплавства у напрямку портів Одеса, Чорноморськ і Південний Туреччина, США та деякі держави Європи готові задіяти військову силу і вже збільшують свою військово-морську присутність у Чорному та Середземному морях.
Як Туреччина, США та Європа можуть силою забезпечити судноплавство до Одеси (ВІДЕО)

Наразі фактично односторонні гарантії безпеки судноплавства у напрямку морських портів Одеської області в односторонньому порядку надає Туреччина. Її президент Реджеп Ердоган заявив, що Анкара "сповнена рішучості" продовжувати зусилля для збереження чинності зернової угоди з Україною, попри те, що росія призупинила свою участь.

Фактично мова йде про те, що турецькі військові кораблі будуть прикривати "зерновий коридор" - або в режимі патрулювання, або в режимі супроводу конвоїв. Однак, Ердоган не відкидає і дипломатичних методів - і планує розмову з російським диктатором путіним з приводу судноплавства у Чорному морі.

Сполучені Штати відправили до Середземного моря свій найновіший авіаносець "Джеральд Форд" з повною авіагрупою та в супроводі ракетного крейсера, кількох ракетних есмінців та багатоцільової атомної субмарини. За своїми можливостями авіакрило "Форда", укомплектоване новітніми винищувачами F-35 перевищує за якістю всю російську авіацію у її південних районах. А за сумарними можливостями по кількості ракет лише з'єднання "Форда" набагато перевищує весь запас ракет, що залишився у росії взагалі. А якщо рахувати те авіаносне з'єднання, яке вже є у Середземному морі, то становиться цілком зрозуміло, що США вирішили показати росії політику "великої дубинки", яку вони застосовуть проти зовсім знахабнілих режимів.

Єврокомісія заявляє про недопустимість припинення російської участі у зернових угодах, оскільки вважає дії росії такими, що створюють загрозу голоду у світі. А у Литві закликають до військової операції з забезпечення судноплавства у Чорному морі. А С

Таким чином, складається враження, що США та Туреччина просто чекають, щоб росія вчинила хоч щось проти судноплавства - наприклад завдала удару по порту Одеси чи атакувала торгове судно під нейтральним прапором. Така атака буде негайно розцінена як акт морського піратства - і проти сучасних піратів ХХІ століття у Чорному морі здійснять антипіратську операцію приблизно так, як це зробили свого часу в Сомалі. Але з задіянням трохи більшої кількості сил та засобів. З сомалійськими піратами свого часу не церемонилися - їх просто знищували на місці, так само буде і з сучасними російськими піратами.

comments powered by HyperComments