Російський флот збільшив свої сили у Чорному морі (ВІДЕО)

Пятница, 28 октября 2022, 15:34
Станом на 28 жовтня росіяни збільшили кількість ракетних кораблів у складі загрожуючого Одесі обстрілами оперативного з'єднання.
Російський флот збільшив свої сили у Чорному морі (ВІДЕО)

Станом на 28 жовтня у Чорному морі біля берегів тимчасово окупованого Криму перебуває оперативне з'єднання російського флоту у загальному складі 9 бойових одиниць.

Ядро цього з'єднання складають чотири ракетних кораблі - два надводних та два підводних човни з загальним залпом до 24 крилатих ракет "Калібр". Вони загрожують обстрілами Одесі та ішним містам України. 

Також у складі цього з'єднання є 2-3 десантні кораблі, які не являють зараз суттєвої загрози.

Росіяни готуються вивести з Севастополя свої кораблі, вивести свій флот з Криму взагалі, залишивши лише Балаклаву як невелику передову базу - оскільки через особливості місцевості обстрілювати її протикорабельними ракетами нераціонально.

Це можна пояснити лише одним. Після скорого звільнення Херсону Україна буде мати можливість завдавати ракетні удари наявними ракетами "Нептун" українського виробництва по головній базі російського флоту - дальність як раз дозволить. Відстань між Херсоном і Севастополем по прямій біля 240 км, тому у ракет ще залишається до 40 км запасу дальності для маневру безпосередньо перед ураженням цілі.

comments powered by HyperComments