Одесу атакували російські безпілотники

Пятница, 23 сентября 2022, 15:35
Вдень 23 вересня росіяни здійснили повітряний наліт на Одесу безпілотниками. В місті працювала зенітна артилерія. Частина ворожих безпілотників збита.
Одесу атакували російські безпілотники

Відразу після 14-ї години 23 вересня росіяни вперше з середини літа атакували безпосередньо Одесу. 

У місті з 14:30 була оголошена повітряна тривога, чутно звуки пострілів зенітної артилерії та шум від руху безпілотників. Декілька безпілотників було помічено над різними районами Одеси, в тому числі і біля порту, де на зернових терміналах йде навантаження аграрної продукції за "зерновою ініціативою". У центрі міста тхне паленим - від місця, куди впав збитий ворожий дрон. Загалом було помічено два, або навіть три безпілотники, як мінімум один з яких гарантовано збили.

За повідомленням оперативного командування "Південь", два дрони зруйнували адмінбудівлю в припортовій зоні, з пожежею боряться рятувальні служби. Загинула одна цивільна особа.

Перед цим росіяни протягом останніх двох днів декілька разів атакували безпілотниками виробництва Ірану Миколаївську та Херсонську області. В тому числі був атакований порт у Очакові, бул пошкоджений буксир. Лише за останню добу під Миколаєвом зенітники Одеської бригади знищили 5 або більше безпілотників-камікадзе іранського виробництва.

Місцеві телеграм-канали активно публікують фото та відео неба десь над Одесою, де видно пролітаючі безпілотники та чутно звуки пострілів зенітної артилерії.

comments powered by HyperComments