Вже три ракетні кораблі загрожують обстрілами Одесі (ВІДЕО)

Вторник, 20 сентября 2022, 17:37
Станом на 20 вересня росіяни знову вивели в море декілька ракетних кораблів, збільшивши їх чисельність у морі до трьох.
Вже три ракетні кораблі загрожують обстрілами Одесі (ВІДЕО)

20 вересня оперативне з'єднання флоту росії у Чорному морі складається з 11 бойових одиниць за даними оперативного командування "Південь". Серед них - три надводні ракетні кораблі з загальним залпом до 24 ракет "Калібр" та 3 великі десантні кораблі. 

Після штормової погоди останніх днів росіяни знову поступово вивели у море на посилення свого угрупування до фрегату "Адмирал Макаров" ще два корвети типу 21631 "Буян-М". Це збільшує загрозу ракетних обстрілів з моря по Одесі та іншим містам України.

Найсвіжіші космічні знімки Севастополя зараз доступні за 18 вересня. Ми бачимо, що росіяни припинили постійне патрулювання зовнішнього рейду корветами типу 22160 - як через пошкодження корвету "Павел Державин", так і через штормову погоду.

На звичному місці на причалах бухти Голландія ошвартовані кормою новий фрегат "Адмирал Эссен", два старі фрегати, а також не менше двох корветів різних типів.

У Південній бухті підводних човнів біля причалів не помічено, але стоять десантні кораблі.

У Новоросійську за космічним знімком від 17 вересня все без змін - біля причалів є десантні кораблі та патрульний корвет "Сергей Котов".

comments powered by HyperComments