Флот росії готується відступати з окупованого Криму (ВІДЕО)

Суббота, 10 сентября 2022, 17:07
У Чорному морі росіяни займаються передислокацією своїх кораблів з метою або підготовки до повного відступу з окупованого Криму, або передислокують туди підкріплення.
Флот росії готується відступати з окупованого Криму (ВІДЕО)

Вранці 10 вересня у Чорному морі було 2 російські кораблі з ракетами за даними оперативного командування "Південь. Але вже вдень 10 вересня у море вперше за цей місяць вийшов підводний човен - і тому росіяни зараз мають три носії "Калібрів" з загальним залпом до 20 ракет, які загрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.

Тим часом вчора повернувся до Севастополю один з ракетних корветів типу 21631. Окрім нього, 9 вересня зайшли до Севастополя один десантний корабель проекту 775 та один проекту 1171 "Орськ".

У самому Севастополі стоять 2 корвети типу 21631, 1 фрегат типу 11356, а також менші бойові одиниці. Зовнішній рейд патрулюють два корвети типу 22160.

Також у Севастополь увійшли під завантаження краденим зерном два невеликі балкери типу "річка - море" - "Амур" та "Волгобалт-188".

Деяка активізація їх флоту свідчить, що росіяни проводять ротацію бойових кораблів та одночасно з якоюсь метою переводять десантні кораблі з Новоросійську до Севастополя - або вони таким чином везуть підкріплення у Крим, або навпаки - готують евакуацію своїх сил, техніки та запасів флоту з Севастополя перед неминучим відступом з окупованого Криму взагалі.

comments powered by HyperComments