Флот росії загрожує Одесі трьома ракетними кораблями (ВІДЕО)

Вторник, 30 августа 2022, 15:15
30 серпня у Чорному морі у складі оперативного з'єднання російського флоту перебувають три надводні кораблі, які погрожують ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
Флот росії загрожує Одесі трьома ракетними кораблями (ВІДЕО)

Сьогодні. 30 серпня росіяни тримають у Чорному морі три ракетних кораблі у складі свого оперативного з'єднання. Їх загальний можливий залп налічує до 24 крилатих ракет "Калібр". Всього ж росіяни вивели у море 13 бойових одиниць.

До Севастополя повернулися підводний човен та фрегат "Адмирал Эссен". Але у море вийшов фрегат "Адмирал Макаров" та ще один з ракетних корветів.

Ось зафіксовані на основі супутникових знімків позиції корвету проекту 22160, який патрулював 29 серпня зовнішній рейд Севастополя та фрегата "Адмирал Макаров" біля причалів у Севастополі перед виходом у море. Біля Севастополю росіяни патрулюють пляжі з вертольотів на дуже малій висоті, при цьому у кадр 29 серпня потрапив і корвет типу 22160.

Цікаво, що за останні дні росіяни витратили не менш як 10 крилатих ракет "Калібр" на ураження хибних цілей - наприклад, дерев'яних макетів пускових ракетних установок HIMARS.

comments powered by HyperComments