Флот росії не може нічого зробити проти Одеси (ВІДЕО)

Среда, 17 августа 2022, 17:27
Фактично, едине, що зараз може робити чорноморський флот росії проти Одесі - це ракетні обстріли з великої відстані.
Флот росії не може нічого зробити проти Одеси (ВІДЕО)

Флот росії у Чорному морі остаточно відступив з північно-західної частини моря і повністю зосереджений у самому буквальному сенсі у прямий видимості від берегів окупованого Криму.

Станом на 17 серпня у Чорному морі шторм. Однак, росіяни залишають у морі невелике оперативне з'єднання, ядро якого складають два надводні кораблі, на яких загалом є 16 крилатих ракет "Калібр", Вони загрожують обстрілами як Одесі, так і іншим містам України.

Вранці 17 серпня фрегат "Адмирал Эссен" вийшов в море у район патрулювання південніше Севастополя - на заміну тому з корветів проекту 22160, який має ракети "Калібр". Фрегат "Адмирал Макаров" залишається у Севастополі.

Британська розвідка зробила висновок, що єдине, на що зараз спроможні росіяни на морі - це патрулювати у прямий видимості від берегів окупованого Криму та звідти стріляти ракетами. Можливості російського флоту поступово зменшувалися - спочатку коли був знищений крейсер "Москва", потім - коли їх погнали з заблокованого острова Зміїний Одеської області, а зараз вони ще й втратили авіаційну підтримку для флоту після успішного удару по авіабазі Саки. А присутність у морі певної кількості російських десантних кораблів не повиння лякати одеситів - тому що загрозу висадки морських десантів у районі Одеси та навіть проведення диверсійних амфібійних операцій на чорноморському узбережжі України повністю нейтралізовано.

Також росіяни готуються вже втретє вивести на випробування підводний човен "Алроса", який вони безнадійно ремонтують та модернізують ще з 2014 року. 

У нашому відеосюжеті - аналіз морських новин Одеси та дій російського флоту 17 серпня.

comments powered by HyperComments