"125 кольорів перемоги": волонтери зібрали 2 мільйони для ЗСУ за один вечір

Неділя, 14 серпня 2022, 10:29
Центр підтримки 125-ї бригади ТРО ЗСУ провів благодійний аукціон, на якому зібрали кошти для 125-ї окремої бригади територіальної оборони ЗСУ.
"125 кольорів перемоги": волонтери зібрали 2 мільйони для ЗСУ за один вечір

1 млн 715 тис грн та $10 тис – стільки вдалося зібрати організаторам благодійного вечора за продаж 19 різноманітних лотів, серед яких – прапор, підписаний Героями-Захисниками 125-ї окремої бригади ТРО ЗСУ, малюнки внутрішньопереміщених дітей із Харкова; вцілілі пляшки вина, зі складу, до якого потрапила ворожа ракета Київської області; прапори та футболки, підписані відомими українцями, які прославляють рідну країну у світі; повна колекція ексклюзивних марок із автографом Бориса Гроха; твори українських художників; трофейна сухпайка окупантів, зустріч з олімпійським чемпіоном та інше.

Командир 125-ї бригади генерал-лейтенант Артур Горбенко зазначив: «Сьогодні 125-а бригада героїчно захищає країну на передовій. На жаль, дев'ять захисників втратили найдорожче життя. Ми повинні пам'ятати про них та їхні сім'ї. Я щиро дякую всім вам за таку колосальну підтримку наших хлопців! Разом переможемо!»

«У темні часи завжди добре видно світлі люди! Тих, хто зібрався на благодійному аукціоні для спільної мети – наблизити нашу перемогу. Не вистачає слів, щоб подякувати всім причетним: гостям, партнерам і звичайно – нашій команді співорганізаторів та художників та дорогих дітей з Маріуполя та Краматорська. Ми як ніколи єдині! Галичани за всіх часів підтримували один одного – «свій до свого за своїм» і сьогодні ми разом проти російського імперіалізму», – сказав під час виступу співорганізатор заходу, координатор Центру підтримки 125 бригади ТРО ЗСУ та волонтер Ростислав Тистик.

До благодійного аукціону також приєдналися голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький та голова Львівської обласної ради Ірина Гримак. Усі виручені кошти будуть спрямовані на забезпечення потреб наших захисників на передовій.

comments powered by HyperComments