У Миколаєві буде "довга" комендантська година на всі вихідні дні

Пятница, 5 августа 2022, 15:40
Місто Миколаїв, яке потерпає від постійних російських обстрілів, закриють на "довгу" комендантську годину з сьогоднішнього вечора п'ятниці і аж до ранку 8 серпня.
У Миколаєві буде "довга" комендантська година на всі вихідні дні

За словами голови Миколаївської ОВА Віталія Кіма, місто Миколаїв чекає "довга" комендантська година - з 23:00 п'ятниці 5 серпня до 5:00 ранку понеділка 8 серпня.

Під час такої комендантської години громадяни повинні залишатися вдома, не буде працювати міський та приміський транспорт. Мости через Південний Буг та Інгул розводити не будуть. Автомобілістам рекомендують об'їжджати місто через Вознесенськ - якщо їхати з Одеси.

У якості винятку під супроводом поліції з Миколаєва будуть відправлені три міжнародні автобуси. Також Кім підкреслив, що у разі екстреної необхідності пересування містом на автомобілях, машини буде супроводжувати поліція.

Законослухняним миколаївцям боятися нема чого. Керівник ОВА рекомендував залишатися вдома, а якщо є гостра потреба вийти – брати із собою документи. "Вигуляти собаку – можна недалеко. Діти у дворі – теж можна", — сказав Кім.

comments powered by HyperComments