Агресори тримають у морі 6 ракетних кораблів та загрожують обстрілами Одесі (ВІДЕО)

Воскресенье, 31 июля 2022, 16:56
Оперативне командування "Південь" попередило про загрозу ракетного удару по Одесі та іншим містам України.
Агресори тримають у морі 6 ракетних кораблів та загрожують обстрілами Одесі (ВІДЕО)

За даними оперативного командування "Південь", 31 липня росіяни зосередили у Чорному морі 17 бойових кораблів та катерів. Вони патрулюють акваторію уздовж узбережжя Криму, від мису Тарханкут і аж до Новоросійську. При цьому найцінніші бойові одиниці знаходяться біля південного берегу Криму, за зоною досяжності протикорабельних ракет "Нептун" та "Гарпун".

Серед цих кораблів - 6 з крилатими ракетами "Калібр", із загальним залпом до 44 ракет. Це 5 надводних кораблів (по 8 ракет на кожному) та 1 підводний човен (4 ракети). Також у морі знаходяться 4 великі десантні кораблі, які імітують загрозу висадки десанту у Одеській області.

Також ОК "Південь" зазначає, що росіяни можуть завдати ракетного удару по Одесі саме у день свого військового флоту, який припадає як раз на сьогодні, Тим паче, що саме вранці 31  липня будівлю штабу чорноморського флоту росії було атаковано безпілотником - як виявлося, це був безпілотник, який злетів у повітря на території Севастополя. Через це у Севастополі скасували всі заходи морського параду.. Деталі у нашому відеоогляді.

comments powered by HyperComments