ЗСУ завдали ще одного удару по Антонівському мосту у Херсоні (ВІДЕО)

Вівторок, 26 липня 2022, 23:33
Увечері 26 липня ЗСУ знову завдали чергового удару по Антонівському мосту у Херсоні. Окупанти тепер, скоріш за все, повністю заблоковані у місті.
ЗСУ завдали ще одного удару по Антонівському мосту у Херсоні (ВІДЕО)

Місцеві телеграм-канали Херсона повідомляють про черговий потужний удар ЗСУ по Антонівському автомобільному мосту через Дніпро на околицях міста. Скоріш за все, міст після цього повністю непридатний для проїзду. 

 

@odessa_transport Антоновский мост в Херсоне - все! ЗСУ его раздолбали, пишут из Херсона #херсонцеукраїна #херсон #мост #война2022 ♬ original sound - Олександр Вельможко

 

Це вже, як мінімум, четвертий удар по мосту за останній тиждень. Нагадаємо, після останнього удару 21 липня окупанти закрили міст для руху звичайного цивільного автотранспорту. Згодом, 25-26 липня у оперативному командуванні "Південь" ЗСУ заявляли про те, що встановлено "вогневий контроль" над всіма переправами через Дніпро у Херсонській та Запорізькій областях. Це означає, що армія України може завдавати ударів по мостам у будь-який час за будь-яких умов - щоб унеможливити рух окупантів. 

На відео - перші пошкодження Антоновського мосту.

Перших ударів по Антонівському мосту ЗСУ завдали ракетами з установок HIMARS ще 19-20 липня. Всі пошкодження зосереджені на одному з прольотів. 

Без Антоновського мосту у окупантів залишається всього дві можливі переправи через Дніпро. Одна - залізничний міст біля Херсону, друга - суміщений автомобільний та залізничний перехід по греблі Каховської ГЕС. Все угруповання російських військ на правому березі Дніпра у Херсонській області розділене навпіл річкою Інгулець - притокою Дніпра, через яку у розпорядженні окупантів є лише один міст у Дар'ївці. Причому і міст через Інгулець у Дар'ївці, і автомобільний міст по дамбі Каховської ГЕС вже були обстріляні ЗСУ та зазнали пошкоджень, які суттєво ускладнюють або взагалі унеможливлюють рух цими мостами.

Таким чином, неможливість руху Антонівським мостом ставить російських окупантів у Херсоні під загрозу оточення і блокади. Саму тому росіяни вже намагаються наводити понтонні переправи через Дніпро.

Ілюстративне відео: робота ракетних установок HIMARS

comments powered by HyperComments