Флот росії зосереджується у Севастополі та Новоросійську

Пятница, 15 июля 2022, 13:59
Після ракетного удару по Вінниці з моря росія відвела до Севастополя свої підводні човни, надводні кораблі продовжують загрожувати ракетними обстрілами Одесі та іншим містам України.
Флот росії зосереджується у Севастополі та Новоросійську

За даними командування ВМС України, 15 липня у Чорному морі у складі російського оперативного з'єднання чорноморського флоту залишаються три надводні кораблі з крилатими ракетами "Калібр" (загалом до 24 ракет). Два підводні човни, які ми фіксували вчора, після ракетного обстрілу з них Вінниці, відійшли назад до своєї бази у Севастополі.

Також у морі залишаються два-три десантних кораблі. Загрози висадки десанту з них немає, вони лише виконують блокадні дії на великій відстані від українського узбережжя.

Напередодні командувач ЗСУ генерал Валерій Залужний ще раз нагадав, що російські кораблі будуть негайно знищені протикорабельними ракетами при першій ж спробі наблизитися для прямої атаки узбережжя Одеської області. 

Також досить великі сили російського флоту зосереджені у Новоросійську, якнайдалі від операційної зони бойових дій.

Це один новий десантний корабель "Петр Моргунов", три більш старі десантні кораблі проекту 775, два малих протичовнових кораблі проекту 1124 (корвети), один новий патрульний корвет проекту 22160, один з підводних човнів, а також різні допоміжні судна. 

comments powered by HyperComments