Загроза з моря для Одеси зберігається (ВІДЕО)

Четверг, 14 июля 2022, 14:01
Флот росії продовжує операції у Чорному морі проти України - під загрозою ракетних обстрілів залишаються Одеса та інші міста України.
Загроза з моря для Одеси зберігається (ВІДЕО)

Станом на 14 липня, за повідомленням оперативного командування "Південь", росіяни продовжують тримати у морі оперативне з'єднання свого чорноморського флоту. У його складі зараз є три надводні кораблі та два підводних човни з ракетним озброєнням, які загалом несуть до 32 крилатих ракет "Калібр". Скоріш за все, саме вони здійснили удар сьогодні по Вінниці і саме корабельні ракети були помічені над Одеською областю. На заглавному фото - російський патрульний корвет проекту 22160 з сухопутним ЗРК "Тор" на вертольотній палубі, знятий у Севастополі 12 липня.

Також у морі перебувають два великих десантних кораблі, що імітують загрозу висадки десанту та здійснюють дальню морську блокаду узбережжя Одеської області.

У нашому відео - дії російського флоту станом на 12-13 липня.

Російські кораблі перебувають значно південніше Криму, у квадраті на південний захід від Севастополя.

Окрім того, 14 липня після шторму море продовжує приносити небезпечні сюрпризи. На одному з пляжів Одеської області виявлено морську міну, що дрейфує в кількох метрах від берега. Фахівці підривної команди Військово-Морських Сил ЗСУ організовують контрольоване знешкодження міни.

comments powered by HyperComments