Міністерство культури вважає, що демонтувати пам'ятник російській імператриці в Одесі повинна міська влада

Среда, 17 августа 2022, 16:42
Фактично міністр культури Олександр Ткаченко висловив особисту точку зору щодо пам'ятника російській імператриці Катерині ІІ в Одесі та переклав всю відповідальність на міську владу.
Міністерство культури вважає, що демонтувати пам'ятник російській імператриці в Одесі повинна міська влада

Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко вважає, що пам'ятник російській імператриці Катерині ІІ в Одесі треба демонтувати. Однак, він цілком слушно зауважує, що це у повноваженнях Одеської міської ради як органу місцевого самоврядування.

Про це міністр Ткаченко розповів в інтерв'ю онлайн-медіа "Свідомі", повідомляє Міністерство культури та інформаційної політики (МКІП).

"Щодо пам'ятника Єкатерині ІІ в мене очевидна думка: навряд його потрібно залишати. Проте це першочергово має бути рішення одеських депутатів з відповідним зверненням до нас. Якщо воно надійде – не сумнівайтеся, ми дамо згоду", — розповів Ткаченко.

У нашому відеосюжеті - аналіз нинішньої ситуації з цим пам'ятником. Нагадаємо, нещодавно президент України розглянув дві петиції громадян щодо демонтажу цього пам'ятника. та "спустив" їх як раз до Одеської міськради.

comments powered by HyperComments