Залізниця перевезла 800 тисяч міжнародних пасажирів за майже 5 місяців

Понеділок, 20 травня 2024, 15:01
В "Укрзалізниці" підвели проміжні підсумки міжнародних пасажирських перевезень за перші місяці 2024 року.
Залізниця перевезла 800 тисяч міжнародних пасажирів за майже 5 місяців

"Укрзалізниця" з початку року вже перевезла майже 800 тис. пасажирів у міжнародному сполученні та очікує влітку пожвавлення попиту на міжнародні рейси.  

Найбільш популярним стало сполучення з Перемишлем — 451 тис., у сполученні з Хелмом — 226 тис., у сполученні з Варшавою — понад 82 тис. 

Зараз з різних міст України, в тому числі з Одеси, у міжнародному сполученні курсує загалом 28 поїздів: 14 — з найбільших міст України, ще 14 — з прикордонних містечок. 

Зокрема, поїзди курсують з українських населених пунктів до Польщі, Австрії, Чехії, Молдови, Угорщини, Словаччини. 

Найбільш популярним залишається поїзд №67/68 Київ – Варшава, кількість місць в якому обмежена через специфіку вагонів. Тут використовуються вагони RIC, які можуть курсувати і українською, і європейською колією. Їх кількість у парку компанії обмежена. Альтернативою цьому поїзду є пересадочні маршрути через Хелм та Львів - Раву-Руську.

Продаж квитків відкриваються за 20 діб до відправлення поїзда. Квитки на поїзди сполученням Київ – Варшава та Київ – Відень доступні на оновленому сайті та застосунку за умови верифікації користувача за допомогою Дія.Підпис.

comments powered by HyperComments