Трамваї та тролейбуси в Одесі не будуть працювати у середу (ВІДЕО)

Вторник, 29 ноября 2022, 19:29
В Одесі завтра, 30 листопада, знову не буде працювати міський електротранспорт.
Трамваї та тролейбуси в Одесі не будуть працювати у середу (ВІДЕО)

Одеські трамваї та тролейбуси завтра, 30 листопада, знову, як і у вівторок та минулих вихідних, не вийдуть на свої маршрути. Пасажири будуть змушені користуватися лише автобусами-"маршрутками".

Це спричинено дефіцитом електроенергії в Одеській області - оскільки досі не ліквідовані всі наслідки вчиненого російськими ракетними обстрілами блекауту 23 листопада.

При цьому вранці понеділка 28 листопада, електротранспорт Одеси вийшов на маршрути за графіком вихідного дня. Але перевезення виконувалися тоді лише у ранкову годину пік, після чого рух припинили - трамваї та тролейбуси після 9:30 повернулися до депо.

Перед цим одеські трамваї та тролейбуси фактично не працювали з другої половини дня 23 листопада - після вчиненого в результаті російського ракетного обстрілу блекауту. Після цього 24 листопада електротранспорт не працював вже у плановому режимі через необхідність зменшення споживання електроенергії в умовах її критичного дефіциту. 25 листопада була спроба відновити рух по всім маршрутам, але всього на пару годин у ранкову годину пік. 26 і 27 листопада в суботу та неділю трамваї та тролейбуси не працювали у запланованому режимі.

Всі міські перевезення у ці дні виконувалися автобусами-маршрутками.

comments powered by HyperComments